Par biedrību

Janupes-iedzivotajiBiedrība “Jāņupes iedzīvotāji” tika nodibināta 2011.gada 15.martā ar mērķi rūpēties par Jāņupes ciema un tuvākās apkārtnes apkārtējo vidi, paaugstināt iedzīvotāju dzīves kvalitāti un daudzveidību.

Mūsu četri galvenie darbības virzieni ir:
1. Sabiedriskās dzīves dažādošana Jāņupē un tās apkārtnē, organizējot sporta, kultūras un izglītojošos pasākumus;
2. Interešu aizstāvība – veidojot iedzīvotāju apjaujas, regulāri komunicējot ar pašvaldību par iedzīvotāju vajadzībām u.c.
3. Vides sakārtošana – videi draudzīga dzīves veida popularizēšana, atpūtas vietu labiekārtošana, sakopšanas talku organizēšana u.c.
4. Informācijas apmaiņas veicināšana, aktivizējot kopienas pilsonisko līdzdalību un nodrošinot janupe.lv un facebook.com/janupe uzturēšanu.

Mēs meklējam iespējas, kā īstenot sapni par sakārtotu ciemu Jāņupe un tuvāko apkārtni (Rājumiem, Vaivadiem, Dāvjiem un Stīpniekiem). Ja Tu esi gatavs ar savu darbu vai līdzekļiem palīdzēt, sazinies ar mums!

Saziņai:

e-pasts: info@janupe.lv
mob. 25428539
facebook.com/janupe
Pasta adrese: Zemgales iela 31, Olaine, Olaines nov., LV-2114

Ziedojumiem:

Konta nr. LV37PARX0017206620001, banka Citadele
Vienotais reģistrācijas Nr. 40008174475

Biedrības valde:

Evita Berķe
Jeļena Kažoka
Dace Zaldāte-Rozentāle – valdes priekšsēdētāja

 

One thought on “Par biedrību

  1. Baltikgulbuve. Lv
    Kas mēs esam!
    Mēs nodarbojamies ar dažādu guļbūvju celtniecību – mājas, pirtis, lapenes, dārza mēbeles, smilškastes, utt.

    Veicam guļbūvju demo plāna izstrādi un sniedzam konsultācijas. Guļbūvju celtniecība pārsvarā izmantojam egli. Izmantojamo Guļbūves materiāla diametrs sastāda 250 mm līdz 300 mm.

    Veicot pasūtijumu, iepazīstaties ar mūsu cenu sadaļu. Ja rodas jautājumi, droši rakstat vai zvanat uz norādītajiem numuriem kontaktu sadaļā.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>