Izveidots informatīvs materiāls par atkritumu šķirošanas apmācībām “Mācies, lai mācītu”

Biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” projektā “Šķiro mazs un liels” izveidojusi un jebkuram interesentam iedvesmai piedāvā informatīvu materiālu, kurā fiksēta apmācību “Mācies, lai mācītu. Atkritumu šķirošana” norise un ieteikumi līdzīgu pasākumu organizēšanai. Materiāls ir unikāls ar to, ka piedāvā ieskatīties jauniešiem un senioriem kopā organizēta pasākuma “aizkulisēs”. Materiālā aprakstītas izmantotās neformālās izglītības metodes, videi draudzīga pasākuma, kā arī starppaaudžu pasākuma organizēšanas izaicinājumi un apmācību rezultāti, kas mērāmi ne tikai zināšanās, iedvesmā un jaunos kontaktos, bet arī realizētos pasākumos un turpmākos projektos.

Jauniešu un senioru mērķa grupa šīm apmācībām izvēlēta to intereses dēļ — atkritumu šķirošana un samazināšana kļūst aizvien populārāka jauniešiem, savukārt seniori var dalīties savā pieredzē un zināšanās. Šīm mērķa grupām ir arī iespēja izplatīt zināšanas tālāk, rosināt šķirot arī bērnus un pieaugušos.

“Jāņupes iedzīvotāji” aicina smelties iedvesmu no izveidotā materiāla un veidot pašiem savus pasākumus gan dažādām mērķa grupām, gan par atkritumu šķirošanu un samazināšanu!

Apmācības “Mācies, lai mācītu” notika projektā “Šķiro mazs un liels”, ko organizēja biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu un Olaines, Ozolnieku un Jelgavas novadu pašvaldību līdzfinansējumu.

Pievienot komentāru

Ziņot par
avatar
wpDiscuz