Aicinām piedalīties semināros par atkritumu šķirošanu

Lai popularizētu atkritumu šķirošanu, kā arī uzlabotu atkritumu apsaimniekošanas sistēmu, biedrība „Jāņupes iedzīvotāji” kopā ar Olaines novada pašvaldību un „Olaines ūdens un siltums” aicina uz interaktīviem semināriem.

Pirmajā seminārā 15. septembrī 17.00 Olaines 1. vidusskolas konferenču zālē gaidīti daudzdzīvokļu māju iedzīvotāji, sevišķi māju vecākie un sētnieki. Vietu skaits ierobežots. Piesakies uz: www.ej.uz/skirosanas_seminari.

Pasākuma programmā: pētījuma „Atkritumu apsaimniekošana un šķirošana Ozolnieku, Jelgavas un Olaines novados” prezentēšana, iedzīvotāju ieteikumu uzklausīšana atkritumu apsaimniekošanas sistēmas uzlabošanai un informācija par šķirošanu un tās nozīmi.

Pasākums ir bezmaksas.

Semināri ir viena no aktivitātēm projektā “Šķiro mazs un liels”, ko sadarbībā ar Ozolnieku, Olaines un Jelgavas novadu pašvaldībām organizē biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” un atbalsta Latvijas vides aizsardzības fonds.

Kopumā projektā paredzēti seši semināri – viens daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem un viens privātmāju iedzīvotājiem katrā novadā. Informācija par tālākiem semināriem sekos.

skirosanas_seminars_olaine

 

 

Pievienot komentāru

Ziņot par
avatar
wpDiscuz