Biedrība aicina pieteikties apmācībām “Mācies, lai mācītu” par atkritumu šķirošanu

Biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” meklē jauniešus un seniorus, kas vēlas vairāk uzzināt par to, kā šķirot atkritumus un kļūt par zaļāka dzīvesveida vēstnesi. Interesentus aicina piedalīties apmācībām “Mācies, lai mācītu”, kas notiks šī 9.—10. augustā Zaļeniekos. Apmācību mērķis ir pilnveidot gan pašu dalībnieku zināšanas par to, kāpēc un kā šķirot atkritumus, gan rosināt domāt un plānot, kā par to stāstīt citiem.

Šīs apmācības ir unikālas ar to, ka par atkritumu šķirošanas popularizēšanas jautājumu kopīgi aicināti darboties jaunieši un seniori no Ozolnieku, Olaines un Jelgavas novadiem. Apvienojot dalībnieku pieredzi un idejas, tiks izveidots turpmāko darbību kopums, lai arī citus novadu iedzīvotājus rosinātu šķirot.

Kā ir pārliecināta viena no apmācību vadītājām Brigita Medne: “Milzīgais atkritumu daudzums, ko ikdienā ražojam, un tā samazināšana kļūst par aizvien svarīgāku jautājumu. Ir interesanti mēģināt to mazināt, bet to, no kā nevar izvairīties, — sašķirot, lai tas var dzīvot otru dzīvi. Tikai, darbojoties kopā, varam palielināt sašķiroto atkritumu īpatsvaru un uzlabot paši savu vidi.”

Jelgavas, Olaines un Ozolnieku novadu seniorus un jauniešus aicinām pieteikties līdz 30. jūlijam www.ej.uz/skiromazsunliels.

Dalība apmācībās ir bezmaksas. Ēdināšanas, uzturēšanās un aktivitāšu izmaksas tiek segtas no projekta finansējuma. Projektu “Šķiro mazs un liels” (Reģ. Nr.1-08/155/2017) īsteno biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu. Līdzfinansē Olaines, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldības.

macies_lai_macitu_plakats

 

Pievienot komentāru

Ziņot par
avatar
wpDiscuz