Ierosini savu tēmu iedzīvotāju forumam

STARS-miskastesAtkritumu apsaimniekošana ir problēma arī kooperatīvā “Stars”. Laura Krampe stāsta, ka tādi kā fotogrāfijā  konteineri izskatās visas brīvdienas un visu pirmdienu, jo atkritumus izved otrdienās. Šāda problēma kooperatīvā ir tikai vasarās. Laura ierosina, ka šajā laikā vajadzētu atkritumus izvest divas reizes nedēļā.

Turklāt atkritumu konteineri ļoti smird un noteikti rada neērtības to tuvumā dzīvojošajiem iedzīvotājiem. Iespējams, atkritumi ir tik daudz, jo konteinerus lieto arī otrs Dāvu kooperatīvs – Ābeles.

Foruma “Dārzkopības kooperatīvs – tā loma un jēga mūsdienās” laikā mēs lūgsim visus dalībniekus piedāvāt savus risinājumus dažādām apkaimes problēmām. Piemēram:

  1. Kā uzlabot atkritumu apsaimniekošanu, samazināt tos, organizēt šķirošanu un novērst mežu piesārņojumu?
  2. Kā veicināt kooperatīvu parādnieku skaita samazināšanos?
  3. Kā vislabāk nodrošināt iedzīvotāju drošību un īpašumu apsardzi?

Ierosini savu tēmu jau tagad!

Uz tikšanos sestdien, 20.augustā plkst. 10.00 pie Jāņupes karjera!

Piesakieties un mēs rezervēsim sēdvietu, pusdienas un vajadzības gadījumā autobusu no/uz jūsu kooperatīvu. Zvaniet pa tālruni 25428539 vai aizpildie elektronisko pieteikšanās formu: ej.uz/janupes-forums

Pasākumu rīko biedrība “Jāņupes iedzīvotāji”, finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Vairāk: šeit

Pievienot komentāru

Ziņot par
avatar
Kārtot pēc:   jaunākie vispirms | vecākie vispirms | Populārākie vispirms
Anna
Guest

Labdien! Es esmu no kooperatīva Gavana , gribētos uzzināt par individuālo elektrības pieslēgumu vai kāds no kooperatīviem ir to darījis?

Gunta
Guest

Vai Jāņupě ir pieejami traktori ,kas var apstrādāt 0.5 ha zemes un izrakt mazu dīķīti?

Artūrs
Guest

Pie mums koperativa Ziediņi ir ta pati problema ka ved atkritumus trešdienas, bet kamer adbrauc tikmwr jau mašinas nevar pabraukt garam to meslu kalnam tapec ka met kur pagadas kaut ir 6 konteneri un lidz vakaram viņi ir jau pilni visi + vel divanu kaudze kurus meslu mašina atstaj turpat un krajas klat no blakus koperativiem!

DKS STARS
Guest
Par DKS STARS atkritumu laukumu: mūsu konteinerus izmanto blakus esoša DKS Sputņiks iedzīvotāji, kuram līdz nesenam laikam vispār nebija ne sava atkritumu konteineru laukuma, ne arī kopējā līguma ar atkritumu izvešanu. Pēc mūsu rīcībā esošas informācijas tikai 23 mājām no visa kooperatīva (kurā ir ap 100 māju) ir savi līgumi par atkritumu izvešanu un tagad DKS Sputņikam ir līgums par 1 (!!!) konteineru ar izvešanas biežumu 1 (!!!) reizi mēnesī, turklāt neviens nezin, kur tas konteiners stāv, publiski tas nav pieejams – formāli likuma prasības ir izpildītas, līgums ir noslēgts, bet mēs visi saprotam, ka šādi apkalpot veselu kooperatīvu nav… Lasīt vairāk »
Rūta
Guest

Līdzīga situācija ir Plakanciema Eglēs. Mums ir kopīgie konteineri, blakusesošajos Vaivados – nē. Rezultātā vasarā pēc nedēļas nogalēm mūsu konteineri tie pārslogoti. Kooperatīva priekšsēdētājs cīnās – ķer, kaunina nelikumīgos mēslotājus, bet visus jau noķert nevar! Varbūt ir iespēja šos jautājumus risināt pašvaldības līmenī?

Lolita
Guest

Mūsu kooperatīvu skar globālāka problēma, kā lai cīnās ar kooperatīva līdzekļu nelietderīgu izlietošanu, kur griezties, ja priekšsēdētājs neatbild uz interesējošiem jautājumiem, kas tiek uzdoti, gan mutiski, gan rakstiski. Ko darīt, ja kooperatīva priekšsēdētājs ir “sagrābis” varu savās rokās, pat kooperatīva biedru kopsapulce nespēj neko mainīt, piemēram, mūsu kooperatīva valde tika “izvēlēta” pēc sapulces slēgšanas, par ko uzzināju no Lursoft datu bāzes.

wpDiscuz