Sākam aktīvāk meklēt un iesaistīt Jāņupes apkārtnes jauniešus

Biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” aktīvi iesaistās dažādos projektos un šovasar Olaines novada pašvaldības īstenotā projekta “Esi aktīvs novadā!” ietvaros būs atbalsta punkts Jāņupē un tās apkārtnē dzīvojošo jauniešu apvienošanai.

Šī projekta mērķis ir apzināt novadā dzīvojošos jauniešus un iesaistīt viņus dažādās aktivitātēs, kā arī veicināt pašu jauniešu iniciatīvu pasākumu organizēšanā.

Aicinām visus Jāņupē un apkārtnē dzīvojošos jauniešu sekot līdzi informācijai ne tikai biedrības Facebook kontā un janupe.lv, bet arī Olaines novada jauniešu portālā olainesjauniesiem.lv/, biedrības “Man-onis” aktivitātēm jauniešu centrā “POPKORNS” un citur.

2 thoughts on “Sākam aktīvāk meklēt un iesaistīt Jāņupes apkārtnes jauniešus

  1. Хех, дай думаю загляну а есть ли у моего Jāņupe сайт, глядь, а он есть. Да ещё на WordPress родном. :) Сделать вам чтоль перевод сайта на русский в mo-файле да подарить лицензию WPML плагина для поддержки многоязычности в качестве dažādās aktivitātēs iesaistīšanas. А то видел камент тут проплывал. что, мол, надо. Или не надо уже?

    • Labdien! Paldies par piedāvājumu, tas mums ir aktuāls. Atsūtiet, lūdzu, savus kontaktus uz info@janupe.lv, lai varam vienoties par sadarbības veidu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>