Skolēnu autobusu grafiks

Olaines novada pašvaldība ir publicējusi jaunā mācību gada skolēnu autobusu sarakstus.

Pielāgojoties skolu mācību grafikiem, šobrīd tiek piedāvāti divi skolēnu autobusu kursēšanas grafiki:

olaine-autobuss

 

No 7.septembra skolēnu autobusu kursēšanas grafiks mainīsies, jo tiks uzsākta pagarinātā grupa un pulciņi. Šobrīd nākamā perioda grafiks netiek piedāvāts, jo pirmajā mācību nedēļā praksē tiks pārbaudīts, ir vai nav nepieciešamas korekcijas rīta izbraukšanas laikos, jo pašlaik grūti prognozēt reālos sastrēguma laikus un nobīdes grafikā ceļa A8 remontdarbu dēļ. Pašvaldība ir brīdinājusi skolas, ka arī pirmajā mācību nedēļā iespējams, ka skolēni varētu kavēt stundu sākumu no viņiem neatkarīgu iemeslu dēļ, un lūgusi to ņemt vērā.

Lūgums skolēniem būt norādītajā pieturā aptuveni 5 minūtes pirms norādīta laika (it īpaši no rīta).

Papildus skolēnu autobusam skolēns ar skolēna braukšanas e-karti var izmantot Olaines novada sabiedrisko autobusu konkrētajā maršrutā (kas norādīts e-kartes pieteikumā), bet ne vairāk kā 2 reizes (kopā turp/atpakaļ) mācību dienā (sabiedriskais autobuss Nr. 5034 “Olaine – Rīga”, Nr. 6859 “Medemciems – Mežsētas”, AS “Rīgas taksometru parks”).

Informācija par skolēnu braukšanas kartēm pieejama šeit – https://www.olaine.lv/lv/pakalpojumi-un-informacija/izglitiba/vispareja-izglitiba#gsc.tab=0.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>